Greg Rama lë pas dhimbjen për të dashurën që ndërroi jetë nga tërmeti, për SHËN VALENTIN shfaqet krah moderatores, kush është biondja që i mbështetet në kraharor

442

Djali i kryeministrit Edi Rama, Gregu duke se mbrëmjen e djeshme ka dalë të festojë “Ditën e Shën Valentinit” në një nga klubet e natës së kryeqytetit në zonën e ish-Bllokut. Mister ishte fakti se cila ishte vajza fatlume që e shoqëronte Gregun në ditën e të dashuruave.

 

Dhe nuk pritëm shumë ta mësonim…

 

Moderatorja Xhesika Muçaj ka postuar një video me të, krah të cilës shkruante se Gregu ishte shoku i saj i ngushtë, ndërsa e kishte mbështetur kokën mbi kraharorin e tij. Ndërkohë në sfond po luhej kënga e Nora Istrefit “Anna” me vargjet: Ajo është e bukur, ajo është e mirë, trupi s’ja nuk ka koment, buzët e saj si karamel. Të jetë vallë një mesazh që janë bashkë? Apo janë thjeshtë shokë që kanë dalë për të festuar bashkë pa pasur lidhje me ditën?

 

Mesa duket Gregu e ka hedhur pas krahëve dhimbjen për të dashurën që humbi jetën nga tërmeti i 26 nëntor. Kristi Reçi humbi jetën në tragjedinë e 26 nëntorit bashkë me babain e tij Eduard Reçin, 54 vjeç, nënën Dolora Reçin, 49 vjeç, Klaus Reçin, 21 vjeç. Sipas mediave italiane, studentja e mjekësisë dhe Gregu ishin bashkë prej dy vitesh dhe ishin fejuar.

 

Lexo edhe:   Po tani ç’do thonë? Andi dhe Melisa kapen sërisht mat bashkë (Foto)