Basha: Kur të bëhem unë kryeministër do jap më shumë para’ për arsimin

148

Kreu i partisë demokratike, Lulzim Basha ka hequr pasditen e sotme kostumin zyrtar dhe i veshur me xhinse (mbi tavoline) i është drejtuar studentëve që iu pergjigjen “Insta Storyve” të tij me strategjinë e re “Po të dëgjoj”.

 

Basha duket se e ka marrë “me vrull” të madh çështjen e komunikimit të ri pasi në 10 fjalë që thotë 9 e gjys i ka vetëm premtime për ditën e largët që ky i fundit pretendon të bëhet kryeministër.