HYRJELAJMESHOWBIZKa qene, eshte dhe do te mbetet nje nder kengetaret me me...

Ka qene, eshte dhe do te mbetet nje nder kengetaret me me fame, e njihni dot se kush eshte

Vajza në foto është Shkurte Fejza në kohën e rinisë. Shkurta është këngëtarja që u bë më e pëlqyera e publikut që në daljen e parë në skenë, ku aty ishte vetem fillimi i nje epoke te sukseshme per te.

Përveç për këngët e saj, Shkurta është shumë e përfolur edhe për jetën private, ku ka pasur dhe shume aludime. Gjithashtu eshte dhe do te mbetet nje nga zerat me te pelqyer te estrades Shqiptare, me zerin e saj si bilbil.

Sot, vajzat e saj kanë publikuar foton e Shkurte Fejzes në kohën e adoleshencës. Kaq ndryshe dukej atëherë ajo

TE TJERA

spot_img