I postuan video +18 në profil, reagon këngëtarja shqiptare

173

Mëngjesin e sotëm në profilin e Facebook-ut të këngëtares Klea Huta janë publikuar disa video +18.

- PUBLICITET -

 

Duket se faqja e saj është sul muar nga hackerat. Komentet nga ndjekësit e Kleas kanë qenë të shumta dhe kanë qenë miqtë e saj të cilët kanë sqaruar fillimisht fansat për një keqpërdorim të llogarisë së saj.

 

Më vonë ka reaguar edhe vetë Klea Huta me anë të një postimi në Instastory ku kërkonte ndihmën e fansave për ta mbyllur sa më parë faqen e saj të cilën ia kanë hakuar.

- PUBLICITET -