“Eja dhe ti”, Luana i fton të gjithë në mënyrën më origjinale në ‘Take me out Albania’

Shumë shpejt në ekranin e ‘Top Channel’ pritet të nisë spektakli më i ri i quajtur ‘Take me out Albania’ nën drejtimin dhe autorësinë e moderatores Luana Vjollca.

Ajo ka lajmëruar gjatë kësaj kohe se audicionet për t’u bërë pjesë e programit kanë nisur, ndërsa pak më parë ka publikuar në llogarinë e saj në rrjetet sociale dhe promon finale ku shfaqet e veshur me një fustan të zi dhe kurorë në kokë.

Duke u treguar spontane dhe në video, Vjollca i ka ftuar të gjithë të bëhen pjesë e audicioneve të cilat do të mbahen tek piramida në Tiranë në datat 15 dhe 16 shkurt, ndërsa në Prishtinë në datën 23 shkurt.

Fansat e Luanës kanë komentuar menjëherë në këtë postim, duke treguar se mezi po e presin këtë rrugëtim të ri të saj./revistawho.com

Horoskoi ditor, e shtune date 3 dhjetor 2022

DASHI   Nga pikëpamja sentimentale kjo fundjavë do jetë shumë pozitive, si për beqarët ashtu edhe për çiftet. Shijoni momentin dhe relaksohuni pas një dite të...

Ori Nebijaj i jep ‘lamtumirën’ televizionit dhe ‘Përputhen’. Fjalët prekëse që ajo tha në …

Oriela Nebijaj ka mbyllur karrierën në television, për të vijuar një të re në politikë. Sekondat e fundit e kësaj puntate të “Përputhen” iu...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME