Eni Koçi hap zemrën/ I shpreh dashurinë e madhe Genc Prelvukajt

Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj prej vitesh janë në një lidhje dashurie që thuhet se shumë shpejt do ta kurorëzohet në martesë pas propozimit të Gencit para disa muajsh.

 

Përveç jetës private ata janë edhe bashkëpunëtorë të shkëlqyer edhe në muzikë dhe këtë e vërtetojnë hitet që numërojnë miliona klikime.

 

Edhe pse janë kudo bashkë nuk mungojnë edhe deklaratat e dashurisë mes tyre si në komente ashtu edhe në statuse.

 

Së fundi ka qenë Eni ajo që i ka dedikuar disa fjalë të ëmbla dashurie partnerit të saj.

 

Përmes një fotoje ku shfaqen pranë njëri-tjetrit Eni shkruan: “Jam kaq krenare, me fat, e lumtur dhe e bekuar të të kem ty. Të dua”, ka shkruar Koçi krah postimit më të fundit ku shfaqet duke pozuar e buzëqeshur pranë artistit.

TE TJERA

spot_img