Po ktheshin nga shkolla/ Humbin jetën dy mësuesit në aksidentin tragjik

Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti të ndodhur mesditën e se premtes. Ngjarja e rëndë është shënuar në aksin rrugor Memaliaj-Krahës të Tepelenës.

 

Më konkretisht ngjarja e rëndë ndodhi pranë vendit të quajtur “Mogila”. Nga informacionet e para mësohet se dy viktimat ishin mësues dhe po ktheheshin nga shkolla ku ata jepnin mësim në Krahës.

 

Nga dalja nga rruga, makina rënë në humner dy kilometra nga Memaliaj. Aksidenti ka ndodhur pak më parë, ndërkohë që informacionet janë të kufizuara. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia e cila po heton për të zbuluar gjithë sa ka ndodhur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...