Shoferi përpiqet të shmangë kalimtarin, makina e tij përmbyset në mes të rrugës…

193

Nje aksident ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin, prane fshatit Vidhas. Nje automjet, tip Golf 4 ka devijuar rrugen per te shmangur perplasjen e nje kalimtari,

 

por ka humbur kontrollin nga shpejtësia, është përplasur dhe më pas është përmbysur.Raportohet se dy persona kane mbetur te lenduar.

 

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka filluar hetimet.

/marre nga shkodra web/