Planet për një fëmijë të dytë? Bieta Sulo jep lajmin e ëmbël: Do të vijë më shpejt nga ç’e prisnim

194

Gjatë bisedës në studion e emisionit “Ftesë në pesë”, Erjona Rusi e nxiti Bietën të bënte sa më shpejt edhe një fëmijë tjetër, pasi ajo vetë ishte penduar që s’kishte bërë një bebush të dytë. “Jam bërë shumë pishman që nuk e kam bërë një të dytë. Duhet ta kisha bërë shumë më përpara dhe mami im që do më shohi në këto momente do më thotë ‘Të pata thënë’.

 

Jepi se do bëhesh pishman dhe ti si unë.”- i tha ajo Bietës, e cila nisi të qeshë. Moderatorja e ka publikuar këtë pjesë të videos në profilin e saj në Instagram, duke treguar se ndoshta mund ta marrim shumë shpejt lajmin se ajo do të sjellë një tjetër bebush.

 

Të paktën, ajo beson se fundi i vitit 2020 do ta gjejë nënë për herë të dytë. “Kaq sa me jane qepur kete fillim 2020-e, me duket se fundviti…” – ka shkruar moderatorja. Bieta dhe Alban Dudushi janë gjithashtu prindër të një vogëlushi 3-vjeçar me emrin Kroi.