“Të gjithë kanë faje” Romeo Veshaj flet për herë të parë pas ndarjes me Jonida Maliqin

198

Ndarja mes Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqit eshte perfolur shume ne mediat online, por deri tani asgjë nuk ishte konfirmuar pasi protagonistët nuk flisnin për lidhjen mes tyre

- PUBLICITET -

I ftuar në emisionin “ThumbON” në TV Ora, aktori ka pranuar para publikut ndarjen nga Jonida, por është shprehur se vazhdon ende të jenë miq.

Aulona Musta: Romeo je përfolur për një lidhje që të gjithë e dimë po nuk e themi, a je apo nuk je single? Je ndarë po nuk je ndarë nga lidhja e shumëpërfolur?

Romeo Veshaj: Jam single. Sigurisht që po (jam ndarë).

Aulona Musta: Hoqëm dhe merakun tjetër që nuk je lidhur me Sara Kolamin.

Romeo Veshaj: Sara Kolamin jo, s’ka patur asgjë mes nesh, se njoh as personalisht. Fifin e kam xhan e kam shumë shoqe. Xheisaran jo, nuk më kam ngacmuar, nuk bëj nga këto. Nuk ka asgjë, unë për herë të parë e dëgjova tek emisionin tuaj. Këto janë punët e portaleve. Nëse diçka do ndodhi në jetën timë private do jem i pari që do e shfaq. Ajo tjetra pastaj ishte e dukshme. Nuk e kam mohuar asnjën herë. Heshtja është pohim. Çfarë ka ndodhur është e shkuar, anija u mbyt. Kapiteni u mbyt me gjithë anijen. Sado ta riparosh Titaniku nuk lundron më.

Fatma Haxhialiu: Keni ngelur miq!

Romeo Veshaj: Po patjeter!

Aulona Musta: E le apo të la?

Romeo Veshaj: Të gjithë kanë faje, nuk e ndajmë fajin

- PUBLICITET -