HYRJELAJMESHOWBIZE tha hapur! Enca zbulon se kujt ia ka dhënë puthjen e...

E tha hapur! Enca zbulon se kujt ia ka dhënë puthjen e parë: Është këngëtar i njohur shqiptar

Këngatarja Enca Haxhia ishte mbrëmë në ‘Klanifornia’, ku ka treguar shumë të pathëna që askush nuk i dinte për të. Ndër të tjera, Enca ka rrëfyer se puthjen e parë ia ka dhënë një këngëtari të njohur.

‘Kam qenë 17 vjeç e gjysmë. Ka qenë 1 janar. Ai është i njohur. Ka qenë puthja e parë, dita e parë e vitit dhe ai ishte shoku im i ngushtë’, tha Enca.

‘Është këngëtar?’, e pyeti moderatorja Marina Vjollca, ndërsa Enca la të kuptohej që po, por preferoi të mos tregonte emrin.

TE TJERA

spot_img