Tropojan apo tiranas? Greta Koçi tregon si e do bashkëshortin: Me pushtet si doktori

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Greta Koçi ishte një ndër VIP-at e shumtë që morën pjesë në 29 Janar në premierën e “I love Tropoja”. Gjatë eventit, Greta u pyet nga gazetari i emisionit “Lart e poshtë”, Andi Vrapi, nëse do donte që bashkëshorti i saj të ishte tropojan.

“Pse jo, kam konsideratë të veçantë për veriorët”, u përgjigj Greta. “Më mirë tropojan apo tirons?”, e pyeti gazetari ndërsa këngëtarja tha se fillimisht duhet të jetë djalë i mirë.

E pyetur nëse do të zgjidhte një partner nga Tropoja me pushtet, i mençur, si Sali Berisha apo një i bukur, seksi, model si Alesio Aliaj, Greta u përgjigj: Si doktori

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...