Veliaj: ‘Merrni një dhomë se na flliqët’

239

Producenti dhe regjisori, Ermal Mamaqi, bashkë me një pjesë të aktorëve të filmit “I love Tropoja”, ishin për vizitë në zyrën e kryebashkiakut, Erion Veliaj i cili njoftoi se kush ka Kartën e Studentit përfiton biletë me 50% ulje për filmin. Veliaj ka postuar edhe një video nga biseda plot humor me Ermalin e aktorët.

Në një moment Arjola i kërkon Xhodës t’i mbërthejë fustanin dhe në këtë çast Veliaj bëri një batutë.

“Ooo ju lutem merrni një dhomë… na flliqët”, tha Veliaj duke shkaktuar shumë të qeshura.

Lexo edhe:   Sara Hoxha tregon sa keq po i shkon shtatzënia: Mezi çohem dhe Ledri s’do…