“Iu fut me brekë në krevat”, Ermali tregon ç’ndodh pas skenat intime të filmit, Arjola dhe Jurgeni nën një batanijë

272

Moderatori Ermal Mamaqi, bashkë me një pjesë të aktorëve të tij në filmin “I love Tropoja”, kanë zbarkuar sot në zyrën e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

 

Në një video të publikuar nga profili i Veliajt, dëgjohen bisedat e bëra mes aktorëve dhe kryebashkiakut. Ermali ka treguar edhe një pjesë të prapaskenave të filmit, ku bien në sy skenat hot.

 

Teksa bën prezantimin me rolet përkatëse të të gjithë aktorëveqë janë Prezentë, Ermali këron leje që të tregojë një histori kur Arjola Demiri i gjeti të gjithë me të brendshme në hotel.

 

Pjesë nga biseda

Ermali: Një nga momentet më të bukura ka qenë…a t’ja them Erionit atë skenë që ndodhi në dhomë?

 

Arjola: Aahahahahah…

 

Ermali: Ishim pak si kshu, vetëm me të mbathura, me Xhodën dhe isha tek dhoma ime. Ishte momenti kur unë duhet të shkoja tek dhoma e Arjolës dhe e gjej edhe atë vetëm me brendshme. Dhe kishim një ndërprerje dhe vjen Arjola në dhomën tonë. Xhoda ishte tek krevati i tij, i mbuluar me jorgan. Arjola bën këtë veprim, futet në krevatin e Xhodës dhe unë po i shikoja….xhoda ishte kështu: Ua po ndodh kjo vërtet…Po pse more i thashë është hera e parë…ahahaha (qesh).

 

Marjana Kondi: Ermal je shumë banal, të iki fare më mirë…

Ermal: Hahahahah rri moj aty rri….

Filmi “I love Tropoja” do të dalë në kinema në datë 29 janar.

 

(f.m/dosja.al)