Përplasen dy automjete, plagosen 3 persona, 1 në gjendje të rëndë

Një aksident është shënuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës, në vendin e quajtur “Rruga e Re”.

Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe si pasojë janë plagosur 3 persona, ku njëri ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img