Meri Shehu paralajmëron disa shenja horoskopi

216

Dashi. Veshtiresi ne nje takim te rendesishem apo nje projekt pune. Mund te refuzoheni ose kujtimet apo lodhja te mos ju lejoj te shikoni gjerat qe keni perpara

Demi. Nje ceshtje ligjore apo takimi me dike qe jeton large ju pengohet dhe kjo ju sjell disi vetmi pasiguri dhe trishtim. Kujdes ne jeten personale, nje premtim nuk mbahet.

Binjaket. Ju kthehet perseri trishtimi dhe pasiguria ne jeten personale apo ne ceshtjet shendetesore e ekonomike. Do perjetoni nje moment krize

Gaforrja. Partneri juaj ne cift do kete nje problem te madh dhe ju ndoshta nuk do jeni ne gjendje ta qetesoni apo nxirrni nga nje moment i veshtire

Luani. Nje ceshtje pune apo shendetesore do ju preokupoj Ndoshta ne nje udhetim te shkurter te mos ndjeheni mire dhe kjo tju sjell disi zhgenjim per kete udhetim qe po beni

Virgjeresha. Duket sikur gjerat perreth jush nuk po shkelqejne por mos harroni se per momentin akoma jeni ju qe vendosni apo keni celsat e suksesit ne dore

Peshorja. Nje ceshtje shume e rendesishme familjare apo plani ju preokupon sidomos ne lidhje me nje pronesi apo ndertim Megjithate dikush i afert po perpiqet tju merzisi

Akrepi. Do donit me larmishmeri takimesh e lajmesh te mira prandaj do merrni riskun ta zbukuroni vete diten tuaj duke dal e shepnzuar ne pritje te te mirab=ve te tjera

Shigjetari. Nje ngerc i vogel ekonomik do ju preokupoj sot por gjithsesi ju do beni me te miren qe do mundeni megjithese sot nuk jeni optimist per te bere gjera te medha

Bricjapi. Dikush do largohet nga ju dhe ndoshta ju ishit mesuar me prezencen e tij apo saj Kjo do ju beje te ndjeheni vetem dhe pa shume gjera per te bere

Ujori. Duhet te pranoni qe sot do prisni te nesermen pasi e ardhmja ju perket megjithese sot do ndjehni te bllokuar ne komunikim dhe disi te merzitur sidomos ne planin personal

Peshqit. Dikush nga shoqeria do largohet nga ju duke ju kritikuar apo duke ju parashikuar disa dite te pasukseshsme te cilat ju nuk do ti pranoni me mendjen tuaj