“Kishim frikë se s’do e thoshte”, cila është batuta e Edi Ramës në filmin e Ermalit

Kryeministri Edi Rama është një nga personazhet më interesantë të filmit “I love Tropoja” e që ka ngjallur shumë kuriozitet për rolin e tij, nga fotot e publikuara në rrjet dhe nga traileri ku shfaqet i transformuar në pamje.

I ftuar në “Jo vetëm modë”, Ermali ka treguar një ‘siklet’ që ka patur gjatë bisedave me kryeministrin, për rolin e tij.

“Një nga batutat që Rama thotë në film, edhe kishim frikë nëse do të pranonte, është:

“Edhe unë nuk i du hiç brekët”, tregoi Ermali. Por Kryeministri nuk e pati problem ta pranonte këtë batutë madje tha se i pëlqente.

TE TJERA