Flor Mumajesi dhe Luan Zhegu bejne ate qe nuk ua pret mendja ne avion

Këngëtari i mirënjohur Luan Zhegu dhe Flori Mumajesi kanë udhëtuar bashkë në të njëjtën linjë ajrore.

Gjatë udhëtimit ata janë ngritur dhe kanë kënduar këngën e njohur “Ti më je si një gonxhe”.

Bashkë me këngëtarët është edhë një stjuardese që mban në dorë një tortë dhe e gjithë surpriza ka qenë për një të afërm të dy artistëve.

“Me një nga artistët më të talentuar të muzikës shqiptare, me tironsin tim Flori Mumajesi”, shprehet Zhegu krah videos, ndërsa Flori në postimin e tij shkruan “Me të madhin Luan Zhegu”.

Nuk dihet se kush ka ka festuar ditëlindjen e 70-të në qiell dhe mes muzikës.

Pjesmarrja në Kënga Magjike, flet Irma Libohova: Nuk kam hyrë për…

Irma Libohova ishte e ftuar në ‘Abc e Pasdites’ ku foli për këngën me të cilën merr pjesë në ‘Këngën Magjike’ këtë vit.   Kënga “E...

(Video) ”Qenke lodhur shumë”/ Bora Zemani publikon pamjet ku është në krevat me Donaldin

Bora dhe Donaldi vazhdojnë të jenë çifti më i përfolur në Shqipëri.   Ata vazhdimisht shfaqen së bashku. Së fundmi ata kanë publikuar një pamje ku...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME