Erla Mëhilli tregon sekretin që Sali Berisha nuk e ka bërë kurrë publike

Erla Mëhilli këshilltare e ish-kryeministrit Sali Berisha prej 10 vitesh ka rrëfyer në e Diell në Top Channel, aspekte të jetës së Berishës të pazbuluara më parë.

Ajo ka rrëfyer edhe detaje që vetë Berisha nuk i ka bërë kurrë publike.

Gazetarja: Çfarë nuk dimë për Berishën që ai se ka bërë kurrë publike nga ritualët e ditës së tij?

Erla Mëhilli: Ai pi çdo ditë një gotë verë të kuqe. Nuk e bën për arsye se i pëlqen vera, jo vetëm, por për arsye shëndetësore.”

Sheila Haxhiraj vijon me fiksimin për të nxjerrë “parakolpin”, pas klipit heq rrobat edhe në skenë

Sheila Haxhiraj mori pjesë te “Kënga Magjike” me këngën e saj “Malli” Ajo që na bëri përshtypje nuk është as performanca e artistes dhe...

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura dhe rrugët, sheshet rikrijojnë atmosferën e Krishtlindjes, lumturisë dhe dashurinë e vërtetë…   Ka vende ku dekorimet...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...