Po festonte ditëlindjen me shoqërinë, moderatores së njohur shqiptare i ndodh e papritura që do e mbaj mend gjithë jetën (VIDEO)

192

Moderatorja Kiara Tito mbushi 24 vjeç dhe organizoi një super festë, pamjet e të cilës i ndau me ndjekësit e saj në Instagram. Mirëpo, duket se deri tani Kiara s’na i kishte treguar të gjitha. Disa minuta më parë, moderatorja vendosi të ndante edhe prapaskenat e festës së ditëlindjes, ku paska pasur pafund të qeshura!

 

Në InstaStory, Kiara publikoi një video ku shfaqej duke kërcyer, ndërsa në një moment pengohet me takat e saj dhe rrëzohet përtokë. Kolegu i saj është afruar menjëherë për ta ndihmuar, ndërkohë që mikeshat që kërcenin kanë nisur të qeshin me të madhe.

 

“Hajde moj gushë bardha si bora, xhane xhan vetulla holla”– shkruan Kiara me humor krahas videos së momentit epik, të cilin ka për ta kujtuar gjithë jetën. Kujtojmë se enkas për ditëlindjen e Kiarës erdhi enkas nga Anglia moderatori Mishel Rrena, i cili solli për herë të parë edhe bashkëshortin në vendlindje, pas martesës së shumëpërfolur gay në Londër.

 

VIDEO: