Ja si të humbasim peshë vetëm në 3 ditë me vezë të ziera

313

Ne besoni! Vezët do zvogëlojnë yndyrën e barkut vetëm në 3 ditë.

Dita e parë:

-Mëngjes: një filxhan çaj jeshil pa sheqer, 2 domate dhe 2 vezë të ziera

-Drekë: Kosumoni 2 të bardha veze, peshk dhe një filxhan çaj jeshil

-Midis drekës dhe darkës hani një mollë jeshile

-Darkë: Në darkë mund të konsumoni të gjitha llojet e perimeve që ju preferoni, karrota, brokoli, bizele etj, mjafton që të jenë me avull dhe një filxhan çaj jeshil pa sheqer

Dita e dytë

-Mëngjes: çaj jeshil pa sheqer, 2 vezë të ziera dhe një banane

-Drekë: 2 të bardha veze, 119 gram mish pule të ziera pa lëkurë dhe një filaxhan çaj jeshil

-Darkë: buke të thekur, gjizë dhe një gotë qumësht

Dita e tretë

-Mëngjes: një gotë lëng domateje, 2 vezë të ziera

-Drekë: çaj jeshil, 2 të bardha veze dhe 119 gram mish i kuq

-Darkë: sallatë jeshile, 2 patate të pjekura dhe çaj jeshil