Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë. Zbulon emrin shqiptar të të birit

Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë. Dy orë më parë, ajo ka dhënë lajmin e ëmbël nëpërmjet rrjeteve sociale, ku ka postuar një foto me bebushin e posalindur në krah dhe me vajzën e saj, Nalta.

Në përshkrimin e fotos, Elisa ka zbuluar edhe emrin e djalit, Kren. Ashtu sikurse për vajzën, edhe për të birin, ajo ka zgjedhur një emër shqiptar.

Në muajin shtator Spiropali konfirmoi shtatzëninë e dytë, në studion televizive të ABC News. Ndërsa një muaj më vonë, në emisionin “Ftesë në 5”, ajo zbuloi gjininë e bebushit.

Elisa dhe partneri i saj, Salarjon Totaj u martuan në vitin 2014 dhe u bënë prindër për herë të parë para 5 vitesh.

TE TJERA