‘Dashuri bio’, Gent Zenelaj kalon cashte te mrekullueshme me vajzen e tij

Nje nga aktoret me te mire te skenes se sotme dhe nje moderator shume i mire Genti eshte shume social dhe poston shume foto ne profilin e tij ne Instagram.

 

Ai sot ka bere nje postim te rralle duke bere foto me vajzen e tij te mrekullueshme.

 

Ai shkruan “Dashuria bio” dhe ne fakt eshte vertet qe vetem femijet te falin sot dashuri pa kamat dhe eshte nje dite e bukur per te dhe vajzen e tij.

 

Genti ka publikuar në profilin e tij të Instagramit disa foto pranë vajzës së vogël, e cila shfaqet e buzëqeshur duke përqafuar të atin. “Dashuri bio”, shkruan aktori krahas fotove, të cilat kanë marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit. Vogëlushja i ngjason shumë të atit dhe këtë e kanë vënë re dhe ndjekësit të cilët e quajnë ‘Genti i vogël”.

TE TJERA