U ndanë se e rrihte gruaja, Saimir Çili tregon shkakun

Sajmir Cili, Drejtori i Cirkut Kombëtar, ishte një moment në qendër të lajmeve rozë për ndarjen nga gruaja e tij, Suela Kalaja.

E para ishte Suela, ajo që kërkoi urdhër-mbrojtje ndërsa, pas saj, ishte kantautori ai që den oncoi gruan për dhu në. I ftuar në “Soiree”, me Jonida Shehun, Çili ka rrëfyer mbrëmë se me ish-bashkëshorten, Suela Kalaja, janë grindur për shkak të profesionit. Tekstet e këngëve duket se kanë qenë shkaku i rr ahjes mes tyre.

‘Duke qenë në një familje, duke qenë të dy kantautorë dikur, kompozitorë, unë edhe orkestrues, dilema më e madhë për t’u zënë kanë qenë tekstet e këngëve. Me Suelën jemi zënë gjithë kohës vetëm për tekstet. E bukura e profesionit është që jemi brenda shtëpisë, çdo gjë e bën bashkë’, u shpreh ai. Dyshja tashmë është ndarë prej disa vitesh dhe ata vazhdojnë jetën, ndërkohë që produkt i martesës disavjeçare është një vajzë.

Receta/ Ja si të gatuani përshesh me gjel deti

Përbërësit për kulaçin: 1 kg miell 1 qepë 200 g gjalpë 50 ml vaj ulliri 1 lugë çaji sodë buke kripë ujë nenexhik piper i zi   Përbërësit për përsheshin: gjel deti rreth 3-4 kg lëngu...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, me Donald dhe Romeo Veshaj, në episodin e parë të sezonit të dytë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...