Vështirë për t’u besuar: Kështu dukej Genta Ismajli para operacioneve plastike (FOTO)

Trendi i operacioneve nga fytyrat publike i ka pushtuar gati të gjitha këngëtaret. E këtij trendi nuk kishte se si t’i shpëtonte as Genta Ismajli

Genta, këngëtarja plot energji e cila u dallua nga të tjerat qysh në paraqitjen e parë, tani si duket është vështirë ta dallosh nga të tjerat sa i përket pamjes.

Ajo u largua për pak kohë nga skena, duke u zhvendosur në Amerikë, ku erdhi me një dukje tjetër që habiti edhe fansat e saj.

Tani Genta përflitet mjaft shumë për jetën private, ajo është në një lidhje me një biznesmen turk, kështu duke u komentuar nga të gjithë njerëzit.

Por të kthehemi në kohë, si dukej Genta para operacioneve dhe si duket tani:

Rama: Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka po përdoren si mish për top për lojë luftërash ballkanike

Kryeministri Edi Rama u pyet pse nuk reagoi lidhur me Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin.   Edi Rama: Pse të flisja? Nuk jam kryeministri i Zvicrës.   Do...

‘Ka ndonjë lek nga BE, apo vetëm foto?’, Rama i përgjigjet qytetarit

Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur qytetarëve lidhur me samitin në Tiranë mes BE dhe Ballkanit Perëndimor.   Një qytetar e ka pyetur Ramën nëse BE...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME