Habit moderatori i njohur: Kam punuar shitës rrobash në dyqan dhe në call center para se të bëhesha i famshëm

172

Kelvi Kadilli ka qenë i ftuar në emisionin “ThumbOn” në RTV Ora. Ai ka folur për jetën e tij personale, për sherret në shoëbizz, kë mbështet dhe për punët që ka bërë para se të bëheshe i famshëm. Moderatori tregon se në moshën 24 vjeç ka punuar në një dyqan rrobash në një qendër tregëtare, madje dhe në call center.

- PUBLICITET -

Aulona Musta: Cila ka qenë puna më e çuditshme që ke bërë? Kelvi Kadilli: Kam bërë dhe gjëra të tjera në jetë. Kam punuar shitës rrobash, 1 vit kur kam qenë 24 vjeç. Bëja kombinime rrobash. Kam punuar edhe në kompani telefonike. Edhe në call center kam punuar 2 vite.

- PUBLICITET -