Pas ndarjes nga Jonida, Romeo Veshaj në krahët e Fifit

Së fundmi një tjetër këngëtare është parë në krahët e aktorit dhe bëhet fjalë për Fifin. Ajo ka postuar në Instastory një video ku shfaqet në shoqërinë e Romeos dhe i bën atij një propozim.

“Do bëhesh Romeo im?”, është pyetja që i ka bërë Fifi Romeos, por përgjigjen as njëri, as tjetri nuk na i ka treguar.

TE TJERA

spot_img