Luana e vë në siklet, Getoari zbulon kur do të bëhet baba me Marinën

229

Getoari dhe Marina janë gati për t’u bërë prindër.

- PUBLICITET -

Këtë e ka deklaruar vetë Getoari mbrëmjen e sotme i ftuar në “Shiko kush luan”, kur Luana e vendosi në siklet me pyetjen: “E dimë që je baba në skenë, por sot duam të dimë kur do bëhesh baba prej vërteti me motrën time?”

“Sa më shpejt të jetë e mundur”, u përgjigj Geti duke shtuar se ai dhe Marina janë gati për të sjellë në jetë një fëmijë e për t’u bërë një familje.

- PUBLICITET -