I bie telefoni teksa bënte pazar/ Dy vajza e merrin e ikin: Rasti është denoncuar, lutem të na i kthejnë kemi gjëra të rëndësishme

Një qytetar ka shkruar në redaksinë e JOQ Albania dhe tregon se një klienti i ka rënë në supermarket telefoni.

Këtë gjë e kanë pikasur dy vajza dhe e kanë marrë dhe janë larguar me nxitim.

E gjitha kjo është filmuar dhe personi në fjalë ka nisur edhe disa pamje. Po ashtu ai kërkon që vajzat ta kthejnë telefonin, sepse është bërë edhe një denoncim në polici.

Gjithashtu ai lutet që të kthehet telefoni sepse në të kishte gjëra me rëndësi.

Mesazhi i tij:

Nje tel i bie klientit ne supermarket dhe dy kliente te tjera e marin dhe largohen me nxitim.Nqs e shikojne ju lutem ta cojne tel aty ku e moren sepse rasti eshte denoncuar dhe ne polici. Ju lutem te na i kthejne tel sepse kemi shume gjera te rendesishme.’’

Më poshtë po ju sjellim edhe imazhet. E si përfundim për këtë rast vajzat që kanë marrë telefonin nuk kanë bërë aspak një veprim që tregon qytetari, duke e marrë telefonin e dikujt tjetër që i ka rënë.

TE TJERA

spot_img