Moderatori shqiptar i propozon partneres për martesë në mes të emisionit

Puntata e mbrëmshme e programit “Këndo këngën time” në Vizion plus ishte shumë e veçantë. Moderatori i emisionit, Ardit Roshi i propozoi për martesë partneres së tij, Blerinës e cila është vajza e aktorit të njohur, Agim Bajkos.

Pas spektaklit, Arditi e ftoi në skenë Blerinën dhe i tha se do të përpiqet ta bëjë vajzën më të lumtur në botë. Moderatori u ul në gjunjë dhe nxori unazën duke e habitur Blerinën.

“Ju prezantoj me Blerina Bajkon e cila tashmë është e fejuara ime dhe nusja ime sic e kuptuat”, u shpreh Arditi dhe i vuri unazën partneres.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img