Me pantallonat ulur, Ermal Mamaqi ‘flliq’ aktorin e Portokallisë! Hap dërën e tualetit dhe e gjen…

Aktori i humorit, Ermal Mamaqi ka postuar një video, teksa i kryen një rreng, kolegut të tij, Irgen Çelës. Me telefonin në dorë dhe kameran të kthyer nga dera e tualetit në të cilën ndodhej aktori i njohur i “Portokallisë”, Ermali ka bërë veprimin e papritur.

Mamaqi nuk ka nguruar të hapë derën e tualetit, duke zënë në befasi mikun e tij, të cilin e ka zënë t urpi. Me pantallonat ulur, Irgen Çela është skuqur nga tu rpi, ndërsa i thotë kolegut të tij se ‘e çmendi”

“Kujdes pamje të rë nda‼Kapet në momente kreativiteti aktori i “I LOVE TROPOJA”, që mban Portokallin,”- shkruan Ermal Mamaqi bashkëngjitur videos së sikletshme.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img