Shkrumbohet shtëpia në Shkodër, shpëton për mrekulli e moshuara, jetonte e vetme

Një banesë është shkrumbuar në lagjen ‘Qemal Stafa’ në qendër të qytetit, ndërsa një e moshuar ka shpëtuar mrekullisht,pasi ndodhej e vetme në banesë.

Shkak i zjarrit mendohet se ka qenë një shkëndijë elektrike.

Report Tv tregon pamjet nga vendi i ngjarjes dhe momentin kur i jepet ndihma e parë të moshuarës.

Sot u shënua një ngjarje e rëndë në Këlcyrë, kur një i moshuar që jetonte i vetëm u dogj në banesë si pasojë e zjarrit.

Videoja që po çmend botën; Ronaldo fut dorën poshtë pantallonave merr diçka aty dhe e ha…

Ditët që pasuan intervistën e tij të bujshme, pas së cilës ndërpreu kontratën me Manchester United, përgatitën terrenin për zgjidhjen konsensuale të mëvonshme me...

Rrezik për sigurinë kombëtare/ Protesta e 6 dhjetorit, Policia i bën të papriturën Sali Berishës

Policia e Shtetit ka refuzuar kërkesën e Sali Berishës dhe të Partisë Demokratike për të zhvilluar protestë më 6 dhjetor, ditë kur në Shqipëri...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...