Shkëlzen Berisha publikon foton më djalin dhe vajzën e tij, reagon Armina

638

Fotot me fëmijët janë të rralla në profilin e Shkëlzen Berishës, por tepër speciale si kjo e sotmja.

Ka qenë vetë Shkëlzeni që ka postuar fotografi me djalin dhe vajzën të cilët na duhet të themi se janë rritur goxha dhe janë zbukuruar.

Në këtë fotografi nuk ka munguar komenti i Arminës e cila ka dërguar disa zemra, si për të dëshmuar raportin e mirë që ka me fëmijët e partnerit nga martesa e parë me Sadijen.

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë përfolur se do të kurorëzojnë së shpejti dashurinë e tyre.

Por me sa duket, as këtë vit nuk do të kemi dasmë. E ftuar në “Shiko Kush LUAN”, Armina zbuloi arsyen përse nuk do të bëjë dasmën e shumëpërfolur.

“Duhet të jemi të dy gati dhe kjo do kohë organizimi. Në 2020 nuk ka dasëm!”, kështu u shpreh blogerja e njohur.