“Profetja e Ballkanit” ka parashikime të zymta për vitin 2020

Për ata që besojnë se njerëzit mund të paras hikojnë të ard hmen, parashikuesit më të njohur janë Baba Vanga e Ballkanit dhe Nostradamusi.

Profe tja e Ballkanit ka par ashikuar disa ngj arje të rën ësishme, dhe janë mjaft shqe tësuese, sipas personave që merren me interpretimin e parashikimeve.

“Kënga Magjike 2022”, triumfon Marsela Çibukaj!

Marsela Çibukaj është fituesja e edicionit të 23-të të festivalit “Kënga Magjike” në Tv Klan. Pirro Çako i dorëzoi kupën triumfueses, e cila konkurroi...

Ky qen rri përditë ulur në plazh duke pritur me sytë nga deti që kur i zoti humbi jetën mes valëve

Mund të përshkruani çfarë është dashuria?   Shumë do të përgjigjen se është një nga ndjenjat më të pastra që dy njerëz mund të kenë për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME