“F#ck it all..”, ish- burri i i Rudina Dembacaj shpërthen pas zyrtarizimit të lidhjes së saj me ish- deputetin e Shkodrës

Aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj zyrtarizoi mbrëmë lidhjen sentimentale me ish-deputetin e Shkodrës Mark Frrokaj, pas disa muajsh thashetheme në media. Dembacaj i dha fund para pak kohësh martesës me ish-bashkëshortin Aleks.

Ata janë shfaqur si një ish-çift i lumtur në mediat sociale pas ndarjes ndërsa festuan së bashku edhe ditëlindjen e vajzës së tyre Viktorias. Por duket se bërja publike e lidhjes së Rudinës me ish-deputetin, ka mërzitur paksa Aleks.

Në një postim në Instagram ai shkruan: “Një ditë thjesht do të them “fuck it all” dhe do të lë demonët (djajtë) të luajnë.”.

TE TJERA

spot_img