Çfarë ndodhi?! Renato Mekolli nuk përmbahet, përlotet bashkë me kolegët: E kemi qarë!

Shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video nga finalja e emisionit ‘Hell’s Kitchen’, e cila do të transmetohet ditën e premte.

Në video shihen momentet më píkante të mbledhura nga mbrëmja dhe në një moment shihet Renato teksa pèrlotèt e qån bashkë me konkurentët e tjerë.

“Kjo finale është qarë me lot, me kuptimin e plotë të fjalës. Të Premten ora 21:00 në Top Chanel”– shkruan Renato krahas videos.

Nuk dihet ende se çfarë i ka shkàktuàr lótët, por mbetet ta zbulójmë të premten.

TE TJERA