Nga Luana e Marina tek Lori Hoxha: VIP-at shqiptarë mblidhen në Dubai

Dubai duket se ka qenë destinacioni i preferuar i VIP-ave shqiptarë këtë fillim janari. Marina, Getoari, Luana me partnerin Krenarin, Lori Hoxha dhe aktorja Arta Nitaj janë disa nga VIP-at që po i kalojnë pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Motrat Vjollca shoqërohen nga partnerët e tyre dhe prej ditësh po postojnë vazhdimisht foto e video duke tërhequr shumë vëmendjen me pozat.

Ndërkohë Lori Hoxha po e shijon këtë udhëtim me mikeshën e saj të ngushtë dhe as nga fashionistja nuk kanë munguar fotot gjatë aventurës në shkretëtirë.

Në Dubai ndodhet gjithashtu edhe aktorja e njohur nga Kosova, Arta Nitaj e cila nuk e ka bërë të ditur në shoqërinë e kujt ndodhet. Aktorja i ka të shpeshta udhëtimet në këtë vend të cilin duket se e ka të preferuarin e saj./Xing.al

Rikthehen virozat, mjekët: Shkak luhatja e temperaturave, më të prekur fëmijët

Luhatjet e temperaturave kanë rikthyer virozat tek të rriturit dhe fëmijët. Nga fillimi i marsit numri i pacientëve që kërkojnë ndihmë në qendrat shëndetësore...

‘Aktron shumë’, Lorenci dhe Elvisi “FLLIQIN” keq Oltën

Lorenci dhe Elvisi biseduan mëngjesin e sotëm për lojën e Oltës deri në këtë pikë. Sipas Lorencit ajo e ka marrë shumë seriozisht lojën...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...