Gruaja e ministrit shqiptar tund tufën me para gjatë ndërrimit të viteve (Video)

Gruaja e ministrit shqiptar të Mjedisit në Kosovë, Fatmir Matoshi është filmuar duke festuar ndërrimin e viteve me një tufë parash në dorë.

Video po bën xhirron e rrjetit teksa ka marrë mijëra komente nga qytetarë të revoltuar. Gruaja e Matoshit, Burbuqe Thaçi, mban edhe postin zyrtares për arsimin në e Ministrinë e Diasporës dhe Investimeve Strategjike.

Matoshi ka pranuar se videoja është bërë të enjten dhe ka thënë se ka qenë shaka ndërmjet miqve të tij. Ai ka thënë se tufa e parave është personale e tij.

TE TJERA

spot_img