E gjeni dot kush eshte? Sic ka qene e vogel ashtu eshte edhe sot,nuk do ta besoni sa ka ndryshuar

Zakonishte jemi mesuar ta shikojme te rregullt dhe te kuruar deri ne detaj. Yjet me fame te skenes i japin shume rendesi pamjes se tyre dhe kujdesen qe gjithmone te duken sa me bukur pasi dali para nje publiku te gjere dhe aparenca ka vlere special.

 

A do ta kishit menduar ndonjehere se si dukej Dua Lipa para fames se madhe? Ne te vertet po te veresh fotot e kupton se kengetarja nuk ka shume ndryshim me kohen kur ka qene femije.

 

Si ka qene e vogel dhe si eshte tani per Dua Lipen nuk ka ndonje habi sepse eshte po e njejta bukuri.

 

Dua Lipa eshte e bija e nje muzikanti rock te gripit “Oda” dhe ajo vete u rrit me muziken shume prane vetem por vetem ne moshen 14 vjecare ajo filloi te angazhohej personalisht ne kompozime.

TE TJERA

spot_img