HYRJELAJMESHOWBIZPas Çiljetës edhe Marina Vjollca mbulohet me shami, poston foton nga xhamia

Pas Çiljetës edhe Marina Vjollca mbulohet me shami, poston foton nga xhamia

Moderatorja Marina Vjollca ka vendosur që t’i kalojë ditët e para të vitit të ri në Dubai bashkë me motrën e saj Luanën dhe më bashkëshortin Getoar Selimin.

Marina ka postuar një foto teksa ka vizituar një nga xhamitë e vendit dhe për respekt ka vendosur një shall të zi mbi kokë.

“Sot gjatë vizitës në “Sheikh Zayed Mosque”,”-shkruan Marina krahas fotos që ka shpërndarë për ndjekësit e saj.

Postimi i Marinës
Po ju si mendoni i shkon? Pas Çiljetës, edhe Marina bëhet personazhi i dytë shqiptar që është mbuluar me shami. Këngëtarja Çiljeta ka pranuar se është një myslimane e devotshme dhe gjen kënaqësi në fenë islame.

TE TJERA

spot_img