Butrint Imeri: Unë dhe Elvana Gjata çifti perfekt

429

Butrint Imeri gjithnjë ka preferuar ta ruajë sa më hermetike jetën private dhe madje sa herë është përfolur për lidhje me vajza të showbizit, e ka mohuar.

 

Por i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko kush luan”, Butrinti do e shprehë për herë të parë hapur simpatinë që ka për një nga këngëtaret më të suksesshme e më të dashura për publikun, Elvana Gjatën.

 

“Me cilën nga vajzat e showbizit shqiptar mendoni se do ishit çifti prefekt?”, ishte pyetja e Florjan Binajt për Butrintin. “Elvana Gjata”, përgjigjet ai.