Dritan Leli ka bërë gafën epike: 5 6 3 4 2 1, Gëzuar Vitin e Ri 2019!

Kryetari i Bashkisë Vlorë, Dritan Leli, teksa ishte duke uruar për ndërrimin e viteve mbrëmjen e djeshme ka bërë një gafë.

 

E themi këtë, pasi në vend që t’u thoshte vlonjatëve “Gëzuar 2020”, ai u ka thënë “Gëzuar Vitin e Ri 2019” dhe këtë gjë e ka thënë para shumë njerëzve që kishin dalë për të pritur vitin 2020 jashtë.

 

Leli ka thënë:

“Tani më duket se arritëm. 5, 6, 3, 4, 2, 1. Gëzuar Vitin e Ri 2019, 2020-ën.”

 

Leli e ka kapur shpejt gafën që ka bërë dhe u ka uruar gëzuar 2020-ën më pas.

 

Reagimet kanë qenë të shumta për këtë video dhe gafën që ka bërë kryetari i bashkisë Vlorë, i cili si duket kishte harruar se duhet të uronte “Gëzuar 2020”. Kjo video është bërë virale.

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit. Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të...

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së Big Brother Vip. Brahimi është aktor humori. Ai u prit me puthje nga Luizi,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi mirëpret Tanin: Ditë të zeza do vijnë në këtë shtëpi

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes...

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet shtëpisë së BBV

Tan Brahimi është banori i dytë që i shtohet...

Ofendoi Kiarën, Amosi justifikon veten: Nga nervozizmi njeriu mund të gabojë

Amos nuk kishte biletë vajte-ardhje. Ai u shpreh në...