HYRJELAJMEARGËTIMA do të shkarkohet Ilir Meta në 2020-ën? Meri Shehu surprizon me...

A do të shkarkohet Ilir Meta në 2020-ën? Meri Shehu surprizon me parashikimin

Prej disa muajsh mazhoranca ka ndërmarrë një hap të rëndësishmëm për të shkarkuar presidentin Ilir Meta dhe duket se nuk do të ndalojnë, pasi pretendojnë se Kreu i Shtetit ka shkelur Kushtetutën.

Mirëpo një parashikim i astrologes Meri Shehu duket se përmbys gjithçka, sepse ajo deklaron se nuk do të ketë shkarkime, por vetëm marrëveshje.

“Dua të them për parantezë se Ilir Meta kishte vendosur me 8 dhjetor të bënte një referendum popullor. Nuk po flitet më për referendum popullor se u fut gjendja e jashtëzakonshme. Një natë përpara se të ndodhte tërmeti i kam shkruajtur Tedi Blushit dhe i kam thënë që keni këtë referendum se Ilir Meta do të bashkohet me Edi Ramën.

 

Të nesërmen ra një tërmet i madh jo se unë e parashikova tërmetin por kisha kuptuar forcat se këta të dy gjithsesi do të ndodhte diçka që të bëheshin bashkë. Nuk i besoj ndasive të mëdha në politikën shqiptare.

 

Nuk ndodhin nuk besoj të ndodhin shkarkime. Këta kanë interesa të ndërsjella dhe them se këta bashkë do të jenë në 2020. Kjo bëhet në të mirë të Shqipërisë gjithsesi”, tha Shehu për Top Channel./

TE TJERA

spot_img