Njihuni me “surprizat” e motit, ja ku do të bie borë në natën e Vitit të Ri

Në pragun e ndërrimit të viteve, shqiptarët do t’i shoqërojë moti me diell, por me temperatura të ulëta. Sipas meteorologëve, temperaturat do zbresin nga kjo e shtunë duke kulmuar në ditën e ndërrimit të viteve, ku në veri dhe juglindje pritet të ketë reshje dëbore.

 

Ndërkohë temperaturat pritet të jenë të ulëta në mëngjes ku në zonat malore pritet të shënohen vlerat -5,-6 ndërsa vlerat maksimale pritet të shënohen përgjatë shtrirjes perëndimore me 10-11 gradë. Parashikohen reshje në formë dëbore, por në sasi të pakta.

 

Madje dhe në ditët e para të vitit 2020 do të përjetojmë temperatura të ulëta, por sërish priten ditë me diell.

 

Temperaturat e ulëta rikthejnë rrezikun për shfaqjen e virozave, ndaj mjekët këshillojnë mbartjen e veshjet që përballojnë temperaturat.

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës, ka ndodhur edhe puthja e parë ndërmjet dy banoreve.   Nga emocionet teksa shkoi për ta pritur,...

Luizit i paska rënë lotaria, ka fituar 100 mijë euro pa mbaruar ‘Big Brother’ akoma

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...