Nis “lufta”? Valer Kolnikaj bën deklaratën e papritur: Era Rusin dhe Mateus Frrokun nuk i njeh publiku

606

Modeli Valer Kolnikaj, ka bërë një deklaratë të bujshme për Era Rusin dhe Mateus Frrokun, që ishin konkurrentë tek Dance With Me.

 

Valeri u shrpeh se këtë kompetecionin, vetëm ai ka bërë show dhe lajm sepse të tjerët janë ose në fillime e tyre ose personazhe që nuk i ka shndërritur ylli kurrë. Deklarata i bëri në emisionin “ThumbOn”, ku shtoi se Era Rusin nuk i njeh njeri.

 

“I vetmi që bëri show dhe lajm isha unë gjatë gjithë javëve, se disa figurat të tjera ishin në fillimet e tyre, ndërsa disa të tjerëvë nuk i ka shndërritur ylli kurrë edhe pse kanë qenë vite në ekran. Për shembull Era Rusit ku i ka shndërritur yll?

 

Era Rusi apo Mateus Frroku kanë vite në ekran dhe shyqyr që kanë bërë një duet, ai me Bujar Qamilin, ajo tjetra me Rezmie Osmanin dhe u njohën se këndonin, nuk e di publiku çfarë bëjnë këta njerëz”, përfundon Valeri.