Gjenden pa jetë në pyll vëllezërit binjakë, ja çfarë mendohet tju ketë ndodhur

593

Dy vëllezër binjakë janë gjetur të vd, eku, r në një zonë të izoluar larg fermës së tyre. Ata dyshohet të kenë kryer vetë vr a, sje të përbashkët.

Burrat 32-vjeçarë – të quajtur si Billy dhe Joe Smith – u zbuluan në një pemë në pyll, pak para mesnatës në zonën rurale të Kentit në Britani të Madhe.

Dikush shkroi në rrjetet sociale: “Ata të dy u vetë v ,r anë. Depresioni është i përhapur në popullin tonë”.

Një i treti shtoi: “Lindën së bashku dhe e lanë tokën së bashku”.

Familja e tyre kishte shprehur më parë shqetësimin për këtë çift – të cilët u paraqitën në një serial dasmash në vitin 2013.

Episodi shfaqi pamje të jetës së tyre në Kent duke treguar stilin e jetës para se të martoheshin.

Në një dasmë dy javë më parë, vëllezërit regjistruan një video teksa kënduan dhe vallëzuan.

Një përdorues në Facebook shkruan: “Askush nuk e beson dot. Para dy javësh, ata shfaqen plot jetë deh tani kanë ikur”.

Policia mbylli korsinë në një zonë të izoluar të Sevenoaks, Kent, pas ngjarjes – për të cilën burimet thanë se ishte një vetë v, ras je e përbashkët.