Jonida Maliqi u filmua duke kapur nga të pasmet Flori Mumajesin, Romeo merr vendimin e papritur

Një video e publikuar ditën e djeshme mes Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit, ku këngëtarja kapte nga të pasmet kantautorin në rrugët e Parisit, duke hedhur dyshimet për një lidhje të fshehtë, “shtangu” showbizzin shqiptar.

Dihej se këngëtarja Maliqi ka qënë në një lidhje me aktorin e humorit Romeo Veshaj, gjë e cila nuk ishte mohuar nga asnjë.

Mirëpo sot është parë që pas kësaj video, Veshaj ka hequr foton me të cilën konfirmoi lidhjen me këngëtaren e njohur.

Disa javë më parë, Romeo kishte postuar një foto bashkë me Jonidën, të dy të mbështetur pas një muri duke u parë sy më sy teksa shkruante !Mission i mundur 9”, ndërsa e shoqëronte emrin e Jonidës me një zemër të zezë.

Të ketë vallë një ndarje mes dyshes së shumëpërfolur?

Arbana Osmani tregon prezantuesen që do të jetë pjesë e ‘Big Brother Vip’

Arbana Osmani zbuloi se “Big Brother VIP” do të nisë brenda këtij viti, por jeni kurioz kush do të jetë banorja e parë?   “Kryefjala.com” ka...

Xhensila Myrtezaj shtatzënë për herë të dytë? (Fotot)

Festat në shtëpinë e Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakut kanë mbërritur. Çifti ka realizuar fotot nga dekori festiv, duke u shfaqur më të lumtur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME