Djali i Gaz Pajës feston Krishtlindjen e parë, Ira zbulon dhuratën e veçantë për vogëlushin

254

Dy muaj më parë, aktori shumë i dashur për publikun, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij bukuroshe, Ira u bënë prindër për herë të parë.

Ira solli në jetë një djalë të cilin çiftin e pagëzoi me emrin Dard. Dardi ka festuar Krishtlindjen e parë e në këtë ditë të veçantë ka marrë një dhuratë shumë të bukur.

Këtë e ka zbuluar Ira me anë të postimeve në Instagram ku shihen një palë këpucë të personalizuara me emrin e vogëlushit. Dard Paja shkruhet në pjesën e poshtme të këpucëve dhe inicialet e emrit prapa tyre.

Lexo edhe:   Çifti i njohur i showbizit shqiptar prindër për herë të dytë