Momente të sikletshme/ Teksa fliste me të prekurit nga tërmeti, Ballukut i zbërthehen kopsat e këmishës

397

Një situatë aspak e këndshme i ka ndodhur ministres së Transportit dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku ditën e sotme.

Teksa ndodhej në një takim në qytetin e Durrësit, Ballukut i ka ‘shpërthyer’ këmisha, duke u vënë në siklet para qytetarëve të pranishëm, por edhe shikuesve të ERTV-së.

Ajo ndodhej e ulur në tavolinë me një familje të prekur nga tërmeti, ku kopsat e këmishës u zbërthyen dhe ministrja nuk mundi t’i rregullonte dot.

Ndërkohë, ERTV vijonte të filmonte situatën totalisht të sikletshme.