“Nuk është aspak e lehtë”/ Luana Vjollca tregon vështirësitë e të qënit në krye të një emisioni

215

Moderatorja Luana Vjollca është një nga personazhet publikë më të ndjekur si në rrjetet sociale ashtu edhe në ekran.

- PUBLICITET -

 

Luana është autore dhe moderatore e emisionit Shiko kush Luan i cili është ndër më të ndjekurit. Por për bukuroshen bjonde nuk është aspak e lehtë të jetë në krye të këtij programi.

 

Nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instastoryn e saj, ajo shfaqet duke u bërë gati për të dalë në skenë si dhe duke rregulluar gjërat e nevojshme që gjithçka të jetë perfekte.

 

“Autore dhe moderatore e një emisioni, nuk është aspak e lehtë! Në të njëjtën kohë më duhet të drejtoj produksionin dhe të bëhem e bukur se do dal para jush…Por I love it( E dashuroj)”, shkruan Luana.

- PUBLICITET -